درباره ما

گروه دکوراتیو دکوپیکسل

مجموعه دکوپیکسل برندی پیشرو در زمینه تولید محصولات دکوراتیو، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با نام پیکسل پرینت آغاز نمود. اما پس از مدتی با تغییر نام به دکوپیکسل به راه خود ادامه داد. مجموعه ما با بهره گیری از صنعت چاپ در تولید محصولات دکوراتیو، گام جدیدی در حوزه تزئینات دکوراسیون داخلی برداشته است. مفتخریم که با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ پارچه و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و پویا در راستای حمایت از تولید داخل اقدام به فعالیت کرده و امید به کسب رضایت بیشتر مشتریان داریم. اکنون با گذشت چند سال موفقیت آمیز و با کسب تجربیات روزافزون، دکوپیکسل تبدیل به برندی خوش نام در ارائه کیفیت و خدمات درخور توجه مشتریان شده است. در تلاش هستیم تا به یاری خداوند متعال در جهت توسعه اهداف مجموعه، بدون واسطه پاسخگوی سلیقه‌های گوناگون مشتریان باشیم.

سوالات متداول

برای خرید آنلاین از سایت، پس از انتخاب سفارش خود و ثبت مشخصات آن وارد مرحله نهایی خرید می شوید. در این مرحله پس از درج مشخضات خود اعم از: نام و نام خانودگی، شماره تماس، آدرس و … وارد مرحله درگاه پرداخت می شوید. در نهایت با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود هزینه پرداخت خواهد شد و سفارش شما در نوبت تولید قرار می گیرد.

پرداخت شما صرفا از طریق درگاه پرداخت آنلاین مجموعه امکان پذیر خواهد بود.

دکوپیکسل به مناسبت های گوناگون بن های تخفیف به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید هنگام خرید در کادر مربوط به بن تخفیف، کد دریافتی را ثبت نمایید تا تخفیف مورد نظر اعمال شود.

ارسال مرسولات صرفا از طریق موسسه های حمل و نقل چاپار یا تیپاکس انجام می شود. همچنین در صورت ارسال مرسوله پیامکی حاوی کد رهگیری برای شما ارسال می شود. برای خرید بالای 500/000 تومان هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من