نحوه خرید کالا

ابتدا از نوار منوی بالای سایت به قسمت دسته بندی کالاها بروید و از بین زیر مجموعه های موجود، محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. همچنین از بخش جستجو می توانید طرح مد نظر خود را پیدا کنید. برای انتخاب کالا به ویژگیهای کالا توجه نمایید و تصاویر نمونه اجرا شده محصول را با عکس ژورنالی آن مقایسه کنید. سپس با تعیین مشخصات سفارش مورد نظرتان، بر روی دکمه “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید. در پایان دکمه ” تسویه حساب” را بزنید و فرآیند خرید را تا انتها ادامه دهید. برای تکمیل فرآیند خرید لازم است در سایت ثبت نام کنید که ثبت نام در سایت با شماره همراه امکان پذیر است. در پایان پرداخت موفق، شماره فاکتور شما اعلام می شود و خرید شما، با استفاده از شماره همراه و یا شماره فاکتورتان قابل پیگیری است.

مدت تحویل کالا

با توجه به اینکه تمامی محصولات به صورت سفارشی تولید می شوند؛ لذا امکان تحویل فوری محصولات وجود ندارد. هر محصول با توجه به پروسه تولید، در زمان معینی آماده ارسال می شود. لذا هنگام ثبت سفارش به زمان قید شده در ویژگی های محصول توجه نمایید.

نحوه ارسال

ارسال کالا به تهران معمولا از طریق پیک انجام می شود. ارسال به شهرستان با توجه به بعد مسافت معمولا از طریق تیپاکس، چاپار و … انجام می شود.

ضمانت کالا

تمام محصولات تولید شده در مجموعه دکوپیکسل شامل ضمانت ثبات رنگ تا 24 ماه می باشد.

سفارشات عمده

برای ثبت سفارشات عمده و اطلاع از شرایط همکاری صرفا می بایست از طریق ارتباط با دفتر فروش اقدام نمایید.

سفارشات اختصاصی

در صورتی که تمایل دارید تصویر شخصی مورد نظرتان (عکس عروس و داماد، فرزندان و یا هر طرح دیگری) روی محصولات چاپ شود. می بایست از طریق ارتباط با پشتیبانی مجموعه، فایل اصلی تصویر را ارسال نمایید تا پس از تایید، سفارش شما ثبت شود. هزینه مازاد بابت سفارش تصویر اختصاصی دریافت نمی شود.

نحوه مرجوعی کالا

برای بازگرداندن کالا لازم است ابتدا موضوع را از طریق تماس با پشتیبانی دکوپیکسل اطلاع دهید. مشخصات خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا اطلاع بفرمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کرده ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید و کمی تأمل نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود.

نحوه تسویه حساب کالای مرجوعی

برای بازگرداندن کالا، پس از هماهنگی و تایید با پشتیبانی دکوپیکسل، لازم است قبض یا بیجک ارسال کالای مرجوعی را به رؤیت امور مشتریان برسانید. توجه کنید در صورتی که کالا بدون هماهنگی و یا به روشی غیر از استفاده از سیستم حمل و نقل مورد تایید دکوپیکسل، باز گردانده شود، هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری خواهد بود.